Tuzla yolları LED aydınlatma ile ışıl ışıl!

Istanbul-yeni-yila-böyle-girdi
Istanbul yeni yila böyle girdi
10 Şubat 2015

Tuzla yolları LED aydınlatma ile ışıl ışıl!

led-aydınlatma-tuzla

Altyapi çalışmalarının yanı sıra, çevre düzenlemelerine de büyük önem veren Tuzla Belediyesi, cadde ve sokakları modifiyelendirilmiş LED ışıklandırmalarla aydınlatma çalışmalarına başladı.
Tuzla Belediyesi, ilçenin gece görüntüsüne görsel bir güzellik kazandırmak amacıyla ana caddelerdeki aydınlatma direklerine, geleneksel motifli led aydınlatmaları monte ederek, caddeleri süsledi. Sahildeki Ahmet Kiliç Bulvari ve Hatboyu Caddesi’ndeki aydinlatma direklerine monte edilen 86 adet led aydinlatmalar caddelere ayri bir renk katti. Her direkte iki isiklandirma motifi yer alirken, motifler, mavi ve beyaz olarak caddeleri aydinlatiyor.

Işıklandırmanın kentin gece görüntüsünü olumlu anlamda değiştirdiği söyleyen vatandaşlar ise belediyenin yaptığı çalışmadan bir hayli memnun. Konuyla ilgili açiklama yapan Tuzla Belediye Baskani Dr. Sadi Yazıcı, çevre düzenlemeleri çalışmalarına büyük önem verdiklerini, söyleyerek “Tuzla’ da ki her kavşağa bir sanat eseri yaptık. Yollarımızı genişletirken yeşil alanları da çoğalttik. Kenti güzelleştirme adına yaptığımız çalışmaları taçlandırma adına da caddelerimizi motiflendirilmiş led ışıklandırmaları ile aydınlatıyoruz.” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>