Dekoratif Aydinlatma Yapildi ( Malatya )

esenyurt-led-aydınlatma-cadde
Esenyurt Isil isil
10 Şubat 2015
Beyoglu-yeni-yila-hazir
Beyoğlu yeni yila hazir
11 Şubat 2015

Dekoratif Aydinlatma Yapildi ( Malatya )

dekoratif-led-süslemeleri-malatya

Malatya Belediyesi tarafindan, sehir içinde isiklandirma çalismasina agirlik verildigi bildirilirken, 65 civarinda cadde ve sokakta ayni zamanda dekoratif aydinlatma direklerinin de dikildigi belirtildi.

Malatya Belediyesi tarafindan yapilan açiklamada, düzenleme çalismalari tamamlanan 65 civarinda cadde ve sokakta ayni zamanda dekoratif aydinlatma direklerinin de dikildigi belirtildi. Açiklamada, aydinlatma yapilan cadde ve sokaklarin daha güvenli ve güzel bir görünüme kavustugu kaydedildi.

Cadde ve sokak aydinlatma çalismalarinin yani sira bazi ana caddelerde ledli isiklandirma çalismalarinin da yapildigi belirtilerek, özellikle PTT sokak, Sögütlü Camii çevresi ve Nasuhi caddesinin çok güzel bir görünüme kavustugu ve buralarinin isil isil oldugu vurgulandi.

Cadde ve sokak düzenleme çalismalari kapsaminda yapilan aydinlatma ve isiklandirmalarin yani sira çocuk ve dinlenme parklarinin da yeniden isiklandirildigi kaydedilerek, su ana kadar 40 adet çocuk ve dinlenme parkinda aydinlatma çalismalarinin tamamlandigi açiklandi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>