Ürünlerimiz

AVM SÜSLEME Yılbaşı süslemesi, özel günler ve bayramlarda led dekoratif süslemeler, konsept çalışmalar, 3 boyutlu konsept proje çalışması, alışveriş merkezi dış aydınlatma, AVM dış cephe giydirme, ledli süsleme projelendirme ve üretimi yapılarak hayata geçirilmektedir.

AYDINLATMA DİREKLERİ Çokgen ve dairesel kesitli aydınlatma direkleri, koruma çemberli ve portatif merdivenli projektör direkleri, asansörlü projektör direkleri, stadyum direkleri, dekoratif aydınlatma direkleri, dıştan ve içten halatlı bayrak direkleri, asansörlü bayrak direkleri, paslanmaz bayrak direkleri, gsm direkleri, paratoner direkleri, kamera direkleri ürün portföyünün ana kalemlerini oluşturmakla birlikte, müşteri talebi doğrultusunda her türlü özel direk projelendirme ve imalatı yapılmakta, istenildiği taktirde proje ve montaj hizmeti verilmektedir.

BİNA DIŞ AYDINLATMA LEDCO, Oteller, tarihi eserler, Camiler,köprüler, fabrikalar, stadyumlar, AVM’ler, hastaneler ve okullar gibi içinde yaşadığımız binalara kimlik kazandırarak onları yaşayan ve nefes alan mekanlara dönüştürür.Ürün grubu ve bu ürün grubu ile yaptığı projelerdeki yüksek kaliteyi kullandığı ham maddelerin seçim sürecindeki detaylı çalışmaya borçludur. Araştırmalarda istenilen karakteristik özellikleri karşılayan firmalar EDISON ve CREE‘dir. Bu markalar sahip oldukları farklı karakteristik özelliklerden dolayı, farklı ürün gruplarında kullanılmaktadır. Bu seçim sürecinde Ar-Ge departmanı projede istenilen değerleri en doğru biçimde sağlayacak LED markasını tercih etmektedir.

3D ÇALIŞMALAR 3 boyutlu olarak üretilen, özel projelerde kurumlara özel çalışmalarla hazırlanan modellerin projelendirilip üretilmesi ve hayata geçirilmesi. Park, bahçe, otel, meydan, refüj, şehir girişleri, bina önü boşlukların 3 boyutlu materyallerle projelendirilip giydirilmesi işlemleri yapılmaktadır. Yılbaşı ağaçları, hayvan ve bitki figürlerinin 3 boyutlu hale getirilmesi, gemi, uçak gibi maketlerin de 3 boyutlu olarak üretilmesini gerçekleştiriyoruz.

CADDE SÜSLEME Caddelerin daha modern ve estetik olmasını sağlayan, Yılbaşı ve Ramazan bayramı gibi özel günlerde konseptli projelerle cadde süslemesi yapılması.

DİREK SÜSLEME Direklere ledli giydirme yapılması, ledli sokak direği dekoratif süsleme işlemleri kuruma yada kişiye özel patentli motiflerle projelendirilir. Ledli Direk süsleme, Belediyelere, AVM dış alanlara, Hastane, Park, Bahçe, Refüj, Dönel kavşak gibi alanlara uygulanır.

 

Önceki Çalışmalarımız

*Sitemizde yer alan görsellerin tümü, firmamız tarafından üretilmiş eserlerdir.