LEDCO Dekoratif Aydınlatma Sistemleri

LEDCO yenilikçi ürünler üreten uzman mühendis kadrosuyla; EN İYİ PROJE, EN İYİ ÜRÜN, EN İYİ KONTROL ilkesini benimseyerek ürünlerini patentli hale getirmiştir.

2003 yılında kurulan Firmamız çeşitli organizasyonların evsahipliğini yapmıştır. Yapılan her çalışmada talep edilen ürünler portfoyümüzü geliştirme mecburiyetini de beraberinde getirmiştir. Firmamız, Ledli Dekoratif  süsleme konusunda gelen taleplere daha profesyonel cevap verebilmek adına, sektörde 26 yılını tamamlamış olan  FOTODİASTASİ firmasını partner olarak bünyesine katmıştır. Gelen talepler doğrultusunda LED teknolojisinin çeşitliliğine dayanarak dekoratif direk, ledli direk, bina dış cephe giydirmesi, bina aydınlatması gibi konularda da hizmet vermeye başlayan firmamız; bu konularda yaptığı işlerle referans listesini güçlendirmiştir.

ÜRETİM;
64 ülkede Distribütörlüğü bulunan FOTODİASTASİ, AB Standartlarında Yunanistan, Sırbistan ve Bulgaristan’da üretilen motiflerle kalitesini belgelemiştir. Ve bu kaliteyi aldığı belgelerle taçlandırmıştır.
Firmamız, Mühendis ve tasarimcilarinin hayal gücü ve vizyonuyla led süsleme ile ilgili 55 bin motifin patentini elinde bulunduruyor...
Ürünlerin tamamı AB standartlarında üretilen firmamız da kaliteden taviz verilmemektedir.

ÜRETİM SONRASI BAKIM;
Kuruluşundan itibaren koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden LEDCO; gerek üretim aşamasında, gerekse satış sonrası hizmetlerde gösterdiği sınırsız gayret ile bu memnuniyet ve güveni hak ettiğini ortaya koymuştur.
Ayrıca, oteller, tarihi eserler, köprüler, fabrikalar, stadyumlar, AVM’ler, hastaneler ve okullar gibi içinde yaşadığımız binalara kimlik kazandırarak onları yaşayan ve nefes alan mekanlara dönüştüren LEDCO hızla büyüyerek, Türkiye’nin başarılı aydınlatma firması olma gururuyla yurt içi ve yurtdışındaki prestijli projelere imza atmaya devam ediyor.